Світ загублених речей, або як почистити фільтр пральної машини?

Чи часто Вам доводилось губити речі? Ланцюжки, браслети, запальнички та інші менш цінні дрібниці час від часу зникають кудись у просторах нашого дому. Ми збиваємося з ніг у пошуках загубленого, зрештою махаючи рукою й спихаючи пропажу на Домовика. А все виявляється набагато простішим. Бермудським трикутником стане звичайнісінька пральна машина.

Детальніше...

Ремонт своїми силами: бути чи не бути?

Будь-яка побутова техніка з часом виходить з ладу. І пральні машини тут не виключення. Після того, як була виявлена несправність, виникає необхідність її усунути. Ось тут постає питання: чи можливо провести ремонт пральної машини самостійно? І чи варто взагалі робити? А може краще довірити цю справу професіоналам?

Детальніше...

Куди зникає світло?

Сьогодні неодноразово можна почути про те, що пральна машина вибиває світло. Начебто працює, ніяких несправностей не має, проте час від часу світло зникає. З цим стикаються не лише власники нових пральних машин, але й користувачі багаторічної техніки. У чому ж справа?

Детальніше...

Біле – знову не біле, або чому пральна машина не відпирає речі?

Пральна машинка – незамінна помічниця кожної господині. Вона суттєво економить час та сили, дозволяючи жінкам більше уваги приділяти собі та сім’ї. Та, коли техніка перестає виконувати свої функції на повну силу, настає справжнє розчарування.

Детальніше...

Чому пральна машина не працює?

Більшість власників пральних машин рано чи пізно стикаються із ситуацією, коли техніка виходить із ладу. Визначити причину та відремонтувати самостійно практично неможливо. При цьому людина лякається, що ремонт пральної машинки обійдеться їй дуже дорого. Чи завжди така логіка є вірною?

Детальніше...