Біле – знову не біле, або чому пральна машина не відпирає речі?

Пральна машинка – незамінна помічниця кожної господині. Вона суттєво економить час та сили, дозволяючи жінкам більше уваги приділяти собі та сім’ї. Та, коли техніка перестає виконувати свої функції на повну силу, настає справжнє розчарування.

1354686231_chto_nuzhno_sdelat_pered_prihodom_mastera_po_remontu_stiralnoy_mashinyПральна машинка – незамінна помічниця кожної господині. Вона суттєво економить час та сили, дозволяючи жінкам більше уваги приділяти собі та сім’ї.

Та, коли техніка перестає виконувати свої функції на повну силу, настає справжнє розчарування. Якщо Ви черговий раз витягаєте з пральної машинки сірі та не відіпрані речі, не варто зневірюватись. Для початку потрібно визначити причину.

  1. Пральний порошок. Слід зауважити, що він повинен бути спеціально підібраний для автоматичних пральних машин. Наступним важливим моментом є вибір марки виробника. Якщо Ваші речі погано відпираються, можливо варто просто змінити пральний порошок. Окрім того, на важкі для виведення плями можна перед пранням нанести спеціальні засоби, які допоможуть порошку впоратися із брудом.
  2. Машинка погано нагріває воду. Якщо Ваші білі речі після прання виглядають сірими, можливо вийшов з ладу електронагрівач або модуль управління. В цьому випадку потрібен ремонт пральної машини.
  3. Пліснява в пральній машинці. Виробники рекомендують після кожного прання залишати барабан відкритим. У протилежному випадку всередині машини може виникати пліснява. У цьому випадку барабан потрібно вимити, насухо протерти та залишити відчиненим.
  4. Вийшли з ладу підшипники барабану. Якщо пральною машинкою Ви користуєтесь вже не перший рік, підшипники можуть поржавіти і протікати під час прання, залишаючи на речах характерний слід.
  5. Недостатня кількість обертів барабану під час прання. Якщо барабан надто повільно крутиться, білизна залишається практично нерухомою, відповідно хорошої якості прання чекати не варто.

Виявлення причини поганої роботи пральної машинки дозволить Вам усунути недоліки та значно збільшити термін експлуатації побутової техніки.