Куди зникає світло?

Сьогодні неодноразово можна почути про те, що пральна машина вибиває світло. Начебто працює, ніяких несправностей не має, проте час від часу світло зникає. З цим стикаються не лише власники нових пральних машин, але й користувачі багаторічної техніки. У чому ж справа?

1354686661_probkaСьогодні неодноразово можна почути про те, що пральна машина вибиває світло. Начебто працює, ніяких несправностей не має, проте час від часу світло зникає. З цим стикаються не лише власники нових пральних машин, але й користувачі багаторічної техніки. У чому ж справа? Чому виникає така проблема?

У тому випадку, коли Ваша пральна машина вибиває світло під час своєї роботи, є дві причини. Розглянемо їх.

  • Недоліки електромережі.

Зазвичай проблема криється у неправильній електросхемі Вашої квартири чи будинку, або ж Ви встановили неякісне захисне обладнання (наприклад, автомати китайського виробництва). Тут варто зазначити, що ні в якому разі неможна самостійно замінювати автомати на нові, потрібно цю справу довірити професіоналам.

  • Несправності пральної машинки.

1354686975_b87b6683dfb3db762dab5c78d2dd07bcЯк і будь-яка інша побутова техніка, пральна машинка має властивість з часом зношуватись. З часом ті чи інші деталі старіють і потребують заміни. На першому місці серед деталей, які зношуються, стоїть електронагрівач. Його поломку можна ідентифікувати і по тому, що вода в пральній машині не нагрівається.

Так, як електронагрівач постійно контактує в водою і миючим засобом, дане середовище з часом його роз’їдає. Від цього виникає замикання. В цьому випадку буде потрібен ремонт пральних машин.

Вийти з ладу може і мережевий фільтр. Він розташований в задній частині пральної машини і стабілізує напругу. Якщо прилад згорів, зокрема через часті перепади напруги, і через це вибиває автомат при ввімкненні пральної машинки.

1354710081_stiralnaya-mashinaЩе однією причиною вибивання світла може стати замкнений двигун. Оскільки в більшості моделей пральних машин двигун розташований в нижній частині під баком, при виникненні протікання води, існує велика ймовірність, що двигун намокне.

Визначити істинну причину того, чому пральна машина вибиває світло, зможе майстер. Він огляне техніку, та допоможе Вам усунути неполадку.